!!! Provoz recepce je v časech 8:00 - 12:00 a 13:00 - 15:30 !!! Nyní nepřijímáme nové pacienty !!!

Informace o přístrojovém vybavení


Zubní soupravy OMS

Špičkové zubní soupravy italského výrobce - ergonomické pro stomatology, pohodlné pro pacienty, spolehlivé, s inovativním designem.

Zubní soupravy OMS

Intraorální kamera

Zjednodušeně bychom řekli - "ústní endoskop". Umožňuje stomatologovi a dentální hygienistce ukázat na monitoru normálně neviditelná a těžko dostupná místa v dutině ústní. Umožní dokumentovat a kontrolovat celý postup léčby.

Intraorální kamera Intraorální kamera

Endodontický motor Endo IT

Spolehlivý pomocník pro strojové opracování kořenových kanálků, programovatelný, s regulací otáček.

Endomotor Medin

Endodontický bezdrátový mikromotor s recipročním pohybem, programovatelný .Dobíjecí baterie na cca 90 min práce s motorem.

Urychluje práci stomatologa při ošetření kořenových kanálků oproti ručním nástrojům ,zpříjemňuje toto ošetření pro pacienta.

Apexlokátor Raypex

Přístroj na určení pozice kořenového nástroje v kanálku ,barevný displej, zvuková signalizace ,bezkabelový, s kvalitní dobíjecí baterií. Umožňuje měření délky kanálků bez RTG snímku .

Ultrazvukový přístroj Satelec Newtron

Výrazný pomocník v každé ordinaci - určen pro odstraňování zubního kamene i z obtížně přístupných míst pomocí mnoha speciálních koncovek, při endodoncii napomáhá při opracování tvrdých zubních tkání a umožňuje mnohonásobné zkvalitnění vyplachového protokolu. Mimo mnoha dalších možností použití v parodontologických indikacích umožňuje i šetrnou preparaci zubu v konzervační nebo protetické stomatologii. Přesná regulace intenzity pohybu koncovek.

Míchačka otiskovacích hmot Dynamix

Přístroj na zkvalitnění a urychlení přípravy A- silikonových otiskovacích pro protetickou stomatologii- výsledkem je přesný otisk pro další zpracování v zubní laboratoři.

Míchačka kapslových materiálů Kerr 4000

Spolehlivá, rychlá a přesná míchačka kapslových materiálů - od amalgámu po skloionomer.

Vector

Přístroj používaný v naší ordinaci dentální hygieny. Jedná se o první přístroj určený k bezbolestnému hloubkovému čištění povrchu kořenů zubů při léčbě parodontózy. Tenoučká sonda se zavádí mezi zub a nemocnou dáseň a pomocí rozkmitání tekutiny a leštících médií v tomto prostoru se čistí a leští povrch kořene zubu. Čistý a vyhlazený povrch zubu pak umožňuje hojení přilehlé dásně. Ošetření parodontu přístrojem Vector nevyžaduje
znecitlivění injekční anestézií.

Air flow - pískování zubů

V rukách dentální hygienistky účinný pomocník při vylepšení estetiky Vašeho úsměvu . Šetrná metoda odstraní pomocí proudu vody a spreje s mikročásticemi z povrchu zubu nevzhledné zabarvení, skvrny, usazeniny a pigmentace a to bez poškození zubní skloviny. Zuby jsou po ošetření opět hladké a bílé. Air- flow je nezbytným krokem před následným chemickým bělením.

Pro- Form Vacupress

Přístroj na výrobu silikonových nosičů na domácí bělení, sportovních chráničů a dlah pro pacienty s bruxismem.

Vacupress

Usmívejte se s jistotou

Nabízíme standardní i nadstandardní komplexní péči o chrup pacientů všech věkových kategorií. Po vyšetření Vám navrhneme individuální léčebný plán, který je přizpůsoben Vašim potřebám, požadavkům, časovým a finančním možnostem.

Hlavním oborem naší činnosti je praktické zubní lékařství. V rámci tohoto oboru poskytujeme služby v oblastech:

Prevence je ta nejlepší léčba

Naším významným cílem je snaha pomoci pacientovi překonat strach z ošetření u zubaře. Právě strach často vede k odkladům návštěvy zubní ordinace a komplikuje práci zubního lékaře.

Proto základem péče o chrup pacienta v naší ordinaci je důraz na prevenci. Prevence je ta nejlepší léčba !

V přístupu ke stomatologii jako celku preferujeme koncept "rodinného lékaře".

Chceme pečovat o chrup rodičů a po čase i o chrup jejich dětí. Spolupráce rodičů s lékařem při přivykání dítěte na prostředí zubní ordinace je základem úspěchu preventivních opatření i samotného ošetření zubů Vašich dětí.

Pokud sdílíte podobný úhel pohledu na péči o své zuby, jsme tu právě pro Vás.

 

Zubní ordinace Plzeň

Adresa ordinace:

Francouzská 22
326 00 Plzeň - Slovany

Ordinační hodiny:

Pondělí - Středa: 8:00 - 17:30
Čtvrtek: 8:00 - 15:00
Pátek: 8:00 - 12:00

Polední pauza: 12:00 – 13:00

Recepce pro telefonáty: 377236167
8:00 – 11:30 hod a 13:00 – 15:30 hod.

 

   

Jak se k nám dostanete

Autem

MHD

Pravidla ošetření

  1. Před započetím ošetření absolvuje každý pacient vstupní vyšetření, na jehož základě lékař stanoví léčebný a cenový plán ošetření.
  2. Plán léčby může být upraven dle uvážení ošetřujícího lékaře a dle požadavků pacienta - změna bude zanesena do dokumentace.
  3. Velký důraz klademe na úroveň dentální hygieny. Proto budete před vlasním ošetřením požádáni o návštěvu jedné z našich dentálních hygienistek.
  4. Absolvování profesionální dentální hygieny je v naší zubní ordinaci považováno za součást léčebného plánu. Váš nesouhlas s tímto požadavkem může být považován za odmítnutí léčebného plánu a může být důvodem k ukončení péče o Váš chrup v naší zubní ordinaci.
  5. Pokud přicházíte na ošetření déle než po roce, předejdete časovým ztrátám Vás i lékaře, objednáte-li se na dentální hygienu rovnou sami, před ošetřením. Ve vybraných případech Vám může být spojena dentální hygiena a preventivní prohlídka v jednu návštěvu.
  6. Po stanovení léčebného plánu, kdy kompletní ošetření Vašeho chrupu bude vyžadovat naplánování dalších návštěv, budete požádáni v recepci
    Zubní ordinace "U Modrého zubu", o složení vratné zálohy 400 Kč až 1200 Kč . Výše zálohy závisí na časové a finanční náročnosti plánovaného léčebného výkonu. Tato záloha Vám bude v plné výši odečtena po dokončení posledního ošetření v naší ordinaci.
  7. Pokud se pacient nedostaví bez omluvy na předem sjednaný termín nebo se omluví v den ošetření, záloha bude rovněž odečtena.

Cena času

Čas je pro každého z nás vzácný- jak pro Vás, naše pacienty, tak pro nás, Váš stomatologický tým. Vážíme si toho, že jste se rozhodli pro péči o svůj chrup v našich ordinacích. Věřte nám, že se maximálně snažíme ve stanoveném časovém limitu provést plánovaný výkon ve Vašich ústech. Stejný přístup vyvíjíme ale i vůči pacientovi, který byl objednán před Vámi, a proto se i přes veškerou snahu občas stane, že nejsme schopni přesně dodržet čas Vašeho objednání.

Za tuto situaci se omlouváme a prosíme Vás o pochopení.

Přesto Vás ale prosíme:

Máte zájem o naše služby? Napište nám!Zubní ordinace U Modrého zubu Plzeň

Zubní ordinace "U Modrého zubu"

MUDr. Nataša Kuralová

Francouzská 22
326 00 Plzeň

E-mail: info@modryzub.eu
Telefon: (+420) 377 236 167